Potřebujete půjčit vozidlo, Je Vám horko nebo zima

Zavolejte nám

603 780 215

Prodej, Rodinný dům, Bohumín

Nabízíme k prodeji rodinný dům v žádané lokalitě Bohumín Záblatí. Dům je celopodsklepený má garáž pro jedno vozidlo. V přízemí se nachází 2+1 a v prvním patře 5+1. Dům je oplocený ze tří stran. Kanalizace je řešena septikem s tříkomorovým odpadem. Kolem domu jsou vzrostlé stromy ořechu a jabloní. Dům je ve stavu nutné rekonstrukce podlahových krytin , plastových oken , a terénních úprav. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistíme našim hypotečním specialistou.

více info zde

Cena 2590 000 Kč

Mám zájem

Prodej rodinný dům, Karviná Ráj

Nabízíme k prodeji rodinný dům v žádané lokalitě Karviná Ráj. Dům prošel rekonstrukcí v roce 2000 Předností je pozemek k možnému rozdělení na další 2 stavební pozemky s vlastními vstupy. Přilehlý les a rybník součástí pozemku na prodej. Studna na pozemku a připojení na městskou kanalizaci. Součástí pozemku je i samostatná garáž.. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistíme našim hypotečním specialistou.

více info zde

Cena 6 200 000 Kč

Mám zájem

Prodej rodinného domu Dětmarovice

Nabízíme k prodeji rodinný dům po rekonstrukci. V celém přízemí je podlahové vytápění, plastové okna v celém domě, sociální zařízení pro každé patro, venkovní terasa, lodžie na patře, vlastní čistírna odpadních vod. Součástí rozsáhlého pozemku je venkovní bazén s kvalitní filtrací a UV lampou. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistíme našim finančním specialistou.

více info zde

Cena 4 700 000 Kč

Mám zájem

Prodej, Byt 2+1, 56m2, Karviná,Božkova balkon

Nabízíme k prodeji byt v druřstevním vlastnictví ve čtvrtem podlaží v panelovém domě. Dům prošel celkovou revitalizací a nachází se v blízkém dosahu plné občanské vybavenosti, v sousedství zastávek MHD a ČSAD. Byt je po celkové rekonstrukci , vyzděné bytové jádro, rozvod elektřiny v mědi, nové omítky, podlahy, a venkovní žaluzie. K bytu patří lodžie. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistíme našim hypotečním partnerem

více info zde

Cena 569 000 Kč

Mám zájem
Ladislav Dadej © 2017 Všechna Práva Vyhrazena